O nas

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Andrzej Ceglarski, absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie, który także z powodzeniem ukończył etatową aplikację sądową i złożył pozytywnie egzamin sędziowski. Od 2005 r. członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Dbałość o interes Klienta, pieczołowite przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz zachowanie najszerzej rozumianej tajemnicy adwokackiej to naczelne wartości w pracy naszej Kancelarii.

Zapewniamy kompleksową obsługę Firm specjalizując się w pomocy prawnej świadczonej dla Klienta korporacyjnego. Dlatego też stale współpracujemy z prawnikami zewnętrznymi z całej Polski specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, jak również z notariuszami, doradcami podatkowymi, komornikami, tłumaczami języków obcych i rzeczoznawcami.

Kancelarię na co dzień tworzy energiczny zespół ambitnych i zdeterminowanych adwokatów i aplikantów adwokackich, mieszanka dużego doświadczenia i rutyny z młodością.

Dziesiątki zadowolonych klientów W czasie naszej długoletniej działalności

Zakres usług

Kancelaria świadczy kompleksowe usług prawne na rzecz Klientów korporacyjnych i indywidualnych w sprawach gospodarczych i handlowych, sprawach rejestrowych, w tym przed Krajowym Rejestrem Sądowym, oraz w zakresie prawa spółdzielczego, prawa zamówień publicznych, prawa autorskiego i prawa pracy, a także w sprawach o naruszenie dóbr osobistych.

Kancelaria z powodzeniem występuje i reprezentuje swoich Klientów również w sprawach i sporach sądowych cywilnych oraz karnych.

Kancelaria zajmuje się bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formach prawnych: spółek cywilnych, spółek prawa handlowego oraz jednoosobowej działalności gospodarczej.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia i rozwiązywania sporów, udziału w negocjacjach oraz zastępstwie przed sądami i urzędami.